דיווח נוכחות

מטרת החברה

לספק כל צרכי מחשוב לארגון / לעסק כך שלא תהיה נפילה בין הכיסאות. שירות מקצועי מקצה לקצה.
חברת Yesnet היא בין החברות המובילות בישראל בתחום אינטגרציה ומתן שירותי מחשוב וטכנולוגיה למגזר העסקי.

אנחנו ב-Yesnet שמים לעצמנו למטרה לסייע לעסק שלכם להפוך למתקדם יותר, יעיל יותר ורווחי יותר. לצורך כך, אנו מעמידים בפניכם את הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים ומתחייבים לשירות מסור ומקצועי, כמו גם לציוד המתקדם והחדשני ביותר, של המותגים המובילים בעולם. אנחנו עומדים לרשותכם החל משלב הייעוץ הראשוני, ונחשוף אתכם למגוון האפשרויות והשירותים החדישים ביותר שברשותנו וקיימות בשוק המחשוב.

יחד, נוכל להוביל את העסק שלכם קדימה.

שירות שלנו

אספקת כל ציוד מחשוב ברנד, חומרה ותוכנה, ומענה לכל סוגי רישוי. שירות ומענה להתקדמות טכנולוגית, שדרוג והתאמת צרכי מחשוב בארגון למתקדמת ביותר. בנוסף לידע המקצועי והניסיון שאנו מביאים עמנו ללקוח, שמים דגש משמעותי ביותר, על איכות השירות. אנו מאתרים צרכים של לקוח, מטמיעים את הפתרונות החדשים ביותר, ומספקים תמיכה, ליווי ושירות חם לאחר סיום המכירה וההתקנה. מוקדי השירות שלנו עומדים לרשות לקוחותינו, לכל בעיה, תקלה או שאלה, ואנו נשמח ללוות את הארגון שלכם בכל צורך.

פתרונות מתקדמים במגוון תחומים

אנו חיים בעידן טכנולוגי, בו מגוון האפשרויות הולך וגדל מידי יום. החכמה, הינה להשכיל לנצל את אותם חידושים לטובת הצלחת העסק שלכם. בדיוק לשם כך, אנחנו ב-Yesnet נמצאים תמיד עם היד על הדופק, וממשיכים לפתח פתרונות חכמים עבורכם. כל השירותים שלנו מתבססים על טכנולוגיה מתקדמת, המתרגמת למערכות יעילות ופשוטות לתפעול. באופן זה, הפתרונות החכמים נטמעים בקלות בארגון, הופכים לחלק משגרת העבודה ומתורגמים לתוצאות נראות בשטח. היתרון שלנו הוא מענה מהיר לקריאות שירות, בהתחייבות ל- SLA לצרכי הלקוח. ניתן לבדוק עשרות לקוחות מרוצים שלנו.

סומכים עלינו:

one1
עסקים
סמך
LFY