פורטל ארגוני - בניית אתרים פנים ארגוניים
פרסום מידע ארגוני ואישי לעובדים, זה לשמור על הקשר בין העובדים והנהלה. יסנט שירותי מחשוב (077-337-8080) מתמחה באפיון והקמת פורטלים.

מהו התהליך הנכון בעת הטמעת פורטל ארגוני?

בארגונים מודרניים נפח המידע והמידע הארגוניים הולך וגדל בקצב מהיר, זה מחייב שימוש במערכות כמו פורטלים ארגוניים המקלות על ארגון, חיפוש, שימור ושיתוף הידע.

כמו כן, העובדים חשופים למקורות מידע שונים ומגוונים המבוזרים על פני הרשת ומחפשים מקור מידע אחד המרכז את כל המידע המקצועי עבורם.

נוסף לזאת, כיום העובדים מבוזרים בארץ או בעולם, זה גורם לריחוק בין ההנהלה לעובדים וזה גורר איטיות בתהליכים ארגוניים.

התהליך המומלץ להקמת פורטל ארגוני

  1. התנעה גיבוש צוות לפרויקט, חלוקת אחריות וגיבוש תכנית עבודה מחייבת.

  2. עיצוב גרפי בחירת תבנית עיצוב וקונספט גרפי.

  3. אפיון קישור פורטל למערכות פנימיות תוך כדי שמירת העיקרון של כניסה אחת לכל המערכות SSO

  4. שלב הטכנולוגיה בחירת ספק הטכנולוגיה שעימו תבצעו את הטמעת הפורטל

  5. טעינת תוכן איסוף מידע הנדרש עבור כל אזור באתר (כגון נהלים, מסמכים, עובדים וכו'), לייצר דוגמאות לאזורים דינמיים (כגון הודעות, פורמים, חדשות).

  6. התקנה והשקה בשלב זה תותקן המערכת על שרתי "היצור", התוכן הבסיסי יועתק ממערכת הבדיקות, הלקוח יעדכן את התוכן הסופי ויבצע בדיקות קבלה. לאחר האישור יש לבצע השקה של הפרויקט בארגון הכוללת חלקים טכניים שיבוצעו על ידי IT, הצגת הפורטל לעובדים, הכרזה על מטרות הפורטל והנחיות שימוש לעובדים.

  7. הפעלת הפורטל באופן שוטף פורטל טוב מכיל את כל הנושאים הנדרשים לעובדים באופן שוטף כמו גם תוכן מעניין המדרבן שימוש סדיר. חשוב מאוד לדאוג כי המנהלים בארגון ישתמשו בפורטל באופן שוטף וכי התוכן יעודכן באופן סדיר.


פורטל "הרשת הארגונית" תומך גם ביצירת קבוצות עבודה פנימיות כמו גם תקשורת בין העובדים ומשמש כמאגר מידע אליו גולשים העובדים לאיתור מידע מקצועי או מידע אישי הרלוונטי עבורם. כך למעשה המידע הארגוני שנוצר בפעילות השוטפת של העובדים ממויין, מסודר ומנוהל בצורה טובה וחכמה יותר - מה שמאפשר שליפה מדוייקת ונוחה של מידע בהתאם לצרכי המשתמש.

יתרונות בולטים של הפורטל הארגוני

ממשק מודרני \ "פייסבוקי", קל ופשוט לניהול הפעלה והטמעה בארגון. עיצוב מותאם באופן מלא לכל ארגון. שירותי תוכן המותאמים למוקדי העניין בארגון המייצרים תנועה ועניין בפורטל. ממשק מובנה לחברות קשורות להספקת הצעות אטרקטיביות לעובדים ללא עלות לחברה (נופשים \ קניות וכו במחירים מיוחדים לעובדי החברה). גמישות לפיתוחים נוספים בהתאם לצורך.

פרויקט הטמעת הפורטל למעשה משלב בתוכו פרויקט תוכנה סטנדרטי עם פרויקט תוכן אשר יכול להיות מאתגר במידה ולא נערכים אליו בהתאם. .

כתבות חדשות
ארכיב
חיפוש תגים
עקוב אחרינו
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square